E-mailsupport@genotsex.store
Home /Jes-Extender /Jes-Extender rubberen band wit verstelbaar

-18%

Jes-Extender rubberen band wit verstelbaar
Jes-Extender rubberen band wit verstelbaar
Jes-Extender

Jes-Extender rubberen band wit verstelbaar

4.0 (1)
€ 15,55 € 12,80

Witte Jes-Extender rubberen band voor fixatie achter de eikel. Verstelbaar in lengte, als reserve voor je draagsysteem.


Op voorraad
- 1 +

Korting bij 2 of 3 stuks

· Gratis verzending vanaf € 40,00, anders € 8,00 Retourtermijn van 30 dagen · support@genotsex.store
9 mensen bekijken dit artikel momenteel.

Categorieën : Jes-Extender

SKU : GEN-JES-452

Beschrijving

Deze witte standaardband zet je vast achter de eikel en stel je op lengte af. Het rubber blijft soepel en geeft gelijkmatige druk tijdens het dragen. Je betaalt nu 12,80 EUR in plaats van 15,55 EUR.

Zo past hij bij jou

Controleer dat jouw voorstuk een losse rubberen lus gebruikt. Knip of knoop niet, maar schuif de lengte af tot de lus stevig blijft liggen zonder in te snijden.

Rubber en onderhoud

Soepel rubber voor dagelijks gebruik. Spoel na gebruik met lauw water, droog deppen en poedervrij bewaren uit direct licht, dan blijft het langer elastisch.

Functies
  • Verstelbare lengte voor vaste fixatie

  • Soepel rubber voor dagelijks dragen

  • Directe reserve voor Jes-Extender

  • Kleur: wit

  • Gebruik: fixatie achter de eikel

  • Materiaal: rubber

  • Verstelling: in lengte verstelbaar

  • Compatibiliteit: Jes-Extender systemen met rubberen band

  • Verkoper: Genotsex

Veelgestelde vragen
Wanneer vervang ik de band?

Bij uitrekken, scheurtjes of als hij gaat schuiven ondanks strakker afstellen.

4.0 (1)
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0
Klantbeoordelingen
1
4.0
z*****o
Geverifieerd

Zit weer lekker vast, stelt makkelijk af.

Gerelateerde producten
Alles bekijken