E-mailsupport@genotsex.store
Home /Jes-Extender /Jes-Extender Voorstuk Wit 4-gaats extender onderdeel

-16%

Jes-Extender Voorstuk Wit 4-gaats extender onderdeel
Jes-Extender Voorstuk Wit 4-gaats extender onderdeel
Jes-Extender

Jes-Extender Voorstuk Wit 4-gaats extender onderdeel

5.0 (1)
€ 15,00 € 12,59

Wit kunststof voorstuk met 4 gaatjes voor Jes-Extender. Houdt de siliconenslangen en het elastiek op hun plek.


Op voorraad
- 1 +

Korting bij 2 of 3 stuks

· Gratis verzending vanaf € 40,00, anders € 8,00 Retourtermijn van 30 dagen · support@genotsex.store
21 mensen bekijken dit artikel momenteel.

Categorieën : Jes-Extender

SKU : GEN-JES-350

Beschrijving

Het voorstuk bepaalt hoe comfortabel de lus aanvoelt. Deze witte uitvoering heeft vier gaatjes voor siliconenslangen en groeven voor het elastiek. Je bespaart ruim 2 euro ten opzichte van de adviesprijs.

Comfort aan de voorzijde

Tijdens het dragen verdeelt dit deel de druk aan de voorkant. De gaatjes nemen de slangen op, het elastiek loopt door de groeven en blijft liggen.

Controleer voor aankoop

Dit is het witte voorstuk met 4 gaten, van kunststof. Heb je een andere kleur of een deel met meer gaten, bestel dan die uitvoering. Slangen en elastiek zitten er niet bij.

Kunststof in dagelijks gebruik

Licht en glad, dus eenvoudig af te spoelen en snel droog. Wit maakt resten direct zichtbaar, wat de hygiënecontrole makkelijker maakt.

Schoonhouden

Neem af met lauwwarm water en milde zeep. Laat los van slangen en band drogen en bewaar uit direct zonlicht.

Functies
  • vier gaatjes voor siliconenslangen

  • groeven houden het elastiek op zijn plek

  • licht kunststof, eenvoudig te reinigen

  • Materiaal: kunststof

  • Uitvoering: voorstuk, wit, 4-gaats

  • Geschikt voor: Jes-Extender met siliconenslangen en elastiek

  • Inhoud verpakking: 1 x voorstuk (zonder slangen en elastiek)

  • Verkoper: Genotsex

Veelgestelde vragen
Zitten de slangen erbij?

Nee. Je ontvangt alleen het witte voorstuk. Slangen en elastiek gebruik je van je eigen set.

Past dit op elke Jes-Extender?

Het past op sets die met dit 4-gaats voorstuk werken. Vergelijk de vorm en het aantal gaten met je oude deel.

5.0 (1)
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
Klantbeoordelingen
1
5.0
o*****v

Precies wat ik nodig had, zit weer stevig vast.

Gerelateerde producten
Alles bekijken